NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 40 €, PRISTATYMO TERMINAS 1-2 DARBO DIENOS

Svečiuojamės ACALA kanapių arbatos ūkyje.

Mums rūpi ne tik gamtos dovanojami turtai, bet ir tai, kaip jie auginami, prižiūrimi ar renkami, todėl mes lankome savo draugų ūkininkų laukus, o dabar kviečiame ten nusikelti kelioms akimirkoms ir jus.

Gamtos žaliasis auksas - lietuviškos kanapės.

Kanapės Lietuvoje neabejotinai yra vienas seniausių kultūrinių augalų, turintis labai gilias naudojimo bei vartojimo tradicijas, kurias įpynėme ir gamindami „Amber Garden“ kombučią. Mūsų naudojama kanapių arbata, auginama rūpestingo ūkininko Aido, auga nuostabioje gamtos apsuptyje, šalia Nemuno upės pakrantės, kur susitinka vandens srovės jėga su miško didybė.

Derliaus sezono pabaigoje, arbatžolių rinkimo įkarštyje, ir ACALA komanda aplankė derliaus laukus bei kartu nuiminėjo derlių, kurį jau visai netrukus naudosime naujausioms „Amber Garden“ kombučios partijoms.

Kombučios gamyboje naudojame išskirtinę „Lemon Haze“ kanapių arbatą, kurios elegantiški ir nepaprastai tiesūs stiebai, it kareiviai, išsirikiavę saulėtame lauke. Ši arbata išsiskiria ypatingai gaiviu, subtiliai kibirkščiuojančiu citrusų aromatu bei subtiliomis žemės bei miško natomis, kas puikiai persiteikia ir „Amber Garden“ kombučioje.

Nuostabūs žiedynai

Geriausių savybių brandoje kanapių arbata „Lemon Haze“ renkama rankomis, kruopščiai nuskabant ir atrenkant kiekvieną žiedyną, taip išgaunant aukščiausios kokybės rūšinę arbatą su vertingiausiomis jos savybėmis. Vėliau seka taip pat labai kruopštus ir aplinkos poveikiams jautrus procesas – džiovinimas, kuris negali būti atliekamas nei per greitai, nei per lėtai, tad kartais užsitęsia net iki 6 savaičių. 

Naudingos savybės

Ne veltui kanapių arbata geriama šimtmečius, ne tik dėl ypatingų skoninių savybių, bet ir dėl gydomosios naudos mūsų organizmui, kuri stiprina imunitetą, gerina miego kokybę, veikia raminančiai bei detoksikuoja kūną.

Įsigykite dabar
about acala
0
0
Krepšelis
Krepšelis tuščias