NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 40 €, PRISTATYMO TERMINAS 2-5 DARBO DIENOS

Įsigykite 3 skirtingų brandų Wind Shadow - organic

Gauromečio žydėjimo proga - pasiūlymas leidžiantis giliau pasinerti į subtilius ACALA Premium Kombucha skonius.

Gaurometis

tai nuo gilios senovės žinomas augalas, kuris auga ir Lietuvos miškuose bei pamiškėse, žydi būtent šiuo vasaros laikotarpiu. Iš gauromečio gaminama visame pasaulyje garsi Ivan Chai arbata, kuri balansuoja nervų sistemą, tonizuoja, bei gerina širdies darbą. Taip pat iš gauromečio gaminamas ir mūsų gėrimas ekologiškas „Wind Shadow“, kuris 2020 m. buvo apdovanotas auksiniu metų gaminio medaliu.

Norėdami paminėti šio nuostabaus augalo žydėjimą norime su Jumis pasidalinti trijų skirtingų gamybos partijų kombučią, kuri buvo pagaminta tik iš gauromečio, dalis jos brandinta vyno ąžuolinėse statinėse ir iki šiol vėsiai bręsta mūsų kolekcijoje. Tai pirmas kartas, kai pasiūlome įsigyti gėrimų iš mūsų archyvo.

Mūsų kombučios gamyboje naudojamas gaurometis yra labai kruopščiai paruoštas. Ūkininkė, iš kurios perkame šį nuostabų, ekologišką gaurometį, rankomis renka kiekvieną augalą, atskiria lapelius nuo žiedelių ir galiausiai juos išdžiovina natūraliai ant baltų drobių. Tai gėrimui suteikia elegantiškumo, subtilumo ir komplekliškumo.

 

 

about acala

Skirtingos partijos

Kaip ir vyno pasaulyje, kiekviena mūsų kombučios partija skiriasi viena nuo kitos.

Partija WS008: Pagaminta Sausio mėn. Nuostabi naujų ąžuolinių statinių ir gauromečio aromatų sinergija. Prabangios medienos kvapai persipynę su prisirpusiais abrikosais. Skonis tvirtas, kompleksiškas, sirpus, bet tuo pačiu gaivus su ilgai išliekančiu poskoniu. 95/100 balai.

Partija WS015: Pagaminta Gegužės mėn. Elegantiški ir minerališki kvapai, kaip lengvame šampane. Gaivūs, vaisiški skoniai su citrinos žievelės ir ąžuolo poskoniu. 92/100 balai.

Partija WS016: Pagaminta Birželio mėn. Subtilūs marakujų, šaltalankių ir mangų kvapai. Skonyje jaučiasi medaus, avižinių sausainių ir gaivus svarainių poskonis. 93/100 balai.

Įsigykite dabar
about acala
0
0
Krepšelis
Krepšelis tuščias