NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 30 €

Kas užgroja jūsų mintyse prisiminus žiemos šventes?

Mes kviečiame pasiklausyti ACALA Premium Kombucha šventinės simfonijos!

Jau greitai! „Magic Symphony“ šventinė kombučia.

Ramios vakarienės ir linksmybių kupini pokalbiai. Mes tikimės, kad šių metų žiemos šventės jums dovanos magiškiausią prisiminimų muziką, o dabar skoniais kviečiame pasiklausyti ACALA šventinės simfonijos.

Allegro (greita dalis) – bėgantis, skubantis ir niekada nestovintis vietoje šaltinio vanduo niūniuoja greitąją melodiją. Su didžiule jėga irdamasis pirmyn, jis mums dovanoja geriausias savo savybes.

Lento (rami, lėta dalis) – ramioji simfonijos dalis tęsiasi prasiskleidžiant „Keemun“ arbatos lapeliams. Lėtai, lyg pirmieji rusenantys dūmai kildami į dangų skleidžiasi subtilios gėliškos bei medienos natos, peraugdamos į švelnią kakavą bei elegantišką marcipaną.

Scherco (charakteringa, žaisminga dalis) – charakteringąją dalį pradeda netikėtas papajos vaisius su šventiniais prieskoniais bei imbieru, kuris grodamas žaismingas natas, skoniui suteikia pietietiškos šilumos ir ryškaus temperamento, kurio taip trūksta žiemą.

Allegro (greita dalis) – ir pabaigai užgroja japoniškoji slyva „Umeboshi“, kuri dovanoja sudėtingą skonių įvairovę nuo kibirkščiuojančių citrusų iki intriguojančio sūraus abrikoso.

Prekyboje jau netrukus!

about acala
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščias